









Dit 4-seizoenen dekbed is opgebouwd uit een zomerdeel (met 200 gr/m2) en een herfstdeel (350gr/m2). Deze kunnen met ritsen aan de zijkanten aan elkaar bevestigd worden tot een warm winterdekbed. De Alpacawol is van Nederlandse bodem en de 100% katoenen tijk is GOTS gecertificeerd, dus beter voor het milieu.
SSL Beveiligde website en veilige betaalomgeving
Track en trace informatie van het pakket
14 dagen bedenktijd na ontvangst van de bestelling
Alpaca wol gevuld dekbed bestaand uit een zomer en herfstdeel. Samen een heerlijk warm winterdekbed.
Dit 4-seizoenen dekbed is opgebouwd uit een zomerdeel (met 200 gr/m2) en een herfstdeel (350gr/m2). Deze kunnen met ritsen aan de zijkanten aan elkaar bevestigd worden tot een warm winterdekbed. Qua isolatie prima voor ons gematigde zeeklimaat. Er is gebruik gemaakt van een baandoorstikking overdwars over het dekbed. Daardoor blijft het een redelijk soepel vallend dekbed (Het steppatroon kan afwijken van die op de foto, maar is altijd een baandoorstikking). Wel kwalificeren we dit dekbed als een zwaar dekbed. Dit komt mede door het gebruik van de ritsen aan de zijkanten.
De Alpacawol komt van Nederlandse bodem. Alpacawol isoleert beter dan schapenwol of merinowol. Het heeft een goede vocht en warmteregulering en daarmee is dit dekbed een aanrader. Alpacawol bevat geen lanoline, waardoor het ook voor mensen met allergieën een geschikt dekbed is.
De tijk is 100% katoen die GOTS gecertificeerd is. De afkorting GOTS staat voor Global Organic Textile Standard en alleen katoen dat op een verantwoorde, biologische wijze wordt geproduceerd krijgt dit label. Ook de verdere verwerking tot stof moet voldoen aan strenge eisen die het milieu en omgeving geen schade toebrengen. Daarom is de stof niet gebleekt en dus gebroken wit van kleur.
.
OVERZICHTSPAGINA WOLLEN DEKBEDDEN
.
OVERZICHTSPAGINA 4-seizoenen DEKBEDDEN
.
Profiteer van 10% korting gebruik kortingscode: Alpaca2019!
Datasheet
Je bent misschien ook geïnteresseerd in
Zomer- en all year dekbeddelen gevuld met kamelenhaar. Samen een heerli...
Heerlijk licht en soepel dekbed gevuld met Alpaca wol van Europese oorsprong....
Gemaakt van Alpaca wol van in Nederland gehouden Alpaca's. Daarna gereinigd e...